Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/shayandi/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
مراسم افتتاحیه نمایندگی یزد – شایان دیزل

مراسم افتتاحیه نمایندگی یزد

مراسم افتتاحیه نمایندگی یزد

نمایندگی ۲۱۰ شایان دیزل با مساحت ۸ هزار متر مربع به مدیریت آقایان کریمی و هیبدی در یزد افتتاح شد.

محمد مرتضایی  مدیرعامل شایان دیزل در این مراسم بیان کرد:بهترین نماینده های خدمات پس از فروش‌بر اساس تجربه من ، در یزد شاهد هستیم.

وی گفت: بزرگترین تولیدکننده و فروشنده خودروهای تجاری در کشور هستیم.
وی تاکید کرد: بخش خصوصی بر اساس نیروهای بومی شکل گرفته باید ببالیم که در سخت ترین تحریم ها توانسته ایم.
مرتضایی با اشاره به میزان اشتغالزایی بیان کرد: ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۵هزار نفر غیر مستقیم در مجموعه مشغول بکار هستند.

 

امروز در یزد  ۲۰همکار مستقیم ‌و ۱۰۰غیر مستقیم داریم
وی درباره پروژه های توسعه ای نیز گفت: سایت دوم ما هفته های قبل کلنگ خورد که بزرگترین و منظم ترین خطوط راه راه اندازی خواهیم کرد تا در سه سال آینده تبدیل به قطب تولید تجاری شویم زیرا به دنبال توسعه هستیم.

با نوآوری کار را شروع کردیم

مجید قلی زاده رییس هیات مدیره شایان دیزل نیز در این مراسم اظهار کرد: شهر یزد را شهر استراتژیک خودرویی می دانیم و از این نظر حائز اهمیت است.
قلی زاده تصریح کرد: حمل و نقل موجب ارتقای سطح آگاهی و شرایط اجتماعی جامعه می شود.
وی ادامه داد: حمل و نقل مناسب جاده ای نشانه توسعه آن شهر است. شهر یزد در مسیر ترانزیتی قرار دارد و از این جهت تاثیر مهمی در توسعه استان و این شهر دارد.
رییس هیات مدیره شایان دیزل گفت: امروز در مراسم آغاز بکار نمایندگی یزد در کنار هم جمع شده ایم و با کد ۲۱۰ کار را شروع می کنیم.
وی افزود: از زمانی که اقای کریمی وارد نمایندگی یزد شدند با ایشان همکاری را آغاز کردیم و امروز برای شروع این کار به ایشان تبریک می گویم.
به گفته قلی زاده، شایان دیزل از سال ۹۵ کار خود را شروع کرده و سعی کرده ایم در تمام زمینه ها دست به نوآوری بزنیم.
وی ادامه داد: از استخدام نیروی با تجربه و تولید محصول با کیفیت برای اولین بار در کشور از مواردی است که می توان نوآوری را در آن شاهد بود.
قلی زاده تصریح کرد: در بخش استخدام ، از نیروهایی استفاده شد که سال ها در صنعت خودرو سابقه داشتند.
رییس هیات مدیره شایان دیزل بیان کرد: در طراحی محصول استانداردهای اروپایی رعایت شده است.

مدیرعامل شایان یدک در زمینه مجموعه قطعات و خدمات قابل ارائه در این شرکت گفت : ما در شرکت شایان یدک هم با قطعاتی که از داخل تامین و داخلی سازی شده و هم برخی قطعات وارداتی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستیم.
به گفته افشاری علاوه بر ده نماینده که هم اکنون آماده ارائه خدمات به محصولات شایان دیزل هستند، هفت نماینده در شهرهای کرمان، زاهدان، رشت، تبریز، گرگان، ارومیه و اردبیل نیز در حال استانداردسازی است و تا پیش از سال 1402 افتتاح خواهد شد.

کارخانه شایان دیزل یکی از توانمندترین کارخانه ها است

در ادامه این مراسم تقی‌زاده عضو هیات مدیره شایان دیزل نیز اظهار کرد: بال های پرواز هر شرکت همان نمایندگان آن شرکت است و موفقیت شرکت ها وابسته به آنها است.
وی ادامه داد: یکی از اصولی که در شرکت شایان دیزل همواره در دستور کار قرار داشته آن است که در تمامی موارد بهترین ها انتخاب شود. این موضوع در انتخاب نمایندگان هم مورد توجه بوده است.
تقی زاده اضافه کرد: امروز این کارخانه به یکی از توانمندترین کارخانه ها تبدیل شده است.
وی تصریح کرد: زمانی که ما احداث کارخانه را شروع کردیم در اوج تحریم های امریکا قرار داشتیم و شرکت ها یکی پس از دیگری از ما فاصله می گرفتند.
تقی زاده تصریح کرد: این مجموعه یکی از بهترین مجموعه های حاضر در کشور است. امروز طبق گزارش وزارت صمت شایان دیزل بالاترین میزان‌تولید را در اختیار دارد. در بخش خودرو مدیرعامل چنان برنامه ریزی ای دارند که روزانه ۸ دستگاه کامیون تولید انجام‌ می شود. در بخش قطعات یدکی نیز به صورت روتین قطعات یدکی در حال واردات است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.